Social media

Zoeken

Vacature: In verband met een sterk groeiende orderportefeuille zoeken wij een: Ervaren adviseur

Partoer_onderzoekers_consultants

De mens als maat, dat is de slogan van Partoer en daar werken we aan en voor. We leveren maatwerk in het brede veld van leefbaarheid, sociaal domein, cultuur en onderwijs in Fryslân. We werken aan inzicht, aan samenwerking en aan participatie van iedereen. Daarin zit ook onze visie: inzicht creëert een gelijk speelveld voor overheid, inwoners en organisaties om samen tot keuzes te komen waarmee Fryslân de toekomst in kan. We werken intensief samen met onze collega’s van Breuer&Intraval in Groningen.

We zijn een klein, hecht team, ‘dat mei beide fuotten stevich yn de Friese mienskip stiet’. Ons team bestaat uit onderzoekers en consultants, met ieder eigen kwaliteiten en ervaring. Het is een resultaatgericht team dat graag met elkaar en de klant aan de beste oplossingen werkt. We hebben een ‘hands on mentaliteit’ en leveren altijd volgens afspraak. Onze orderportefeuille groeit en daarom zijn we op zoek naar nieuwe ondernemende mensen die graag bijdragen aan de ontwikkeling van Partoer. 

Wie zoeken wij?

  • Je bent ondernemend, ziet kansen en vindt het interessant om uitdagingen van klanten te vertalen naar oplossingen met meerwaarde
  • Je bent betrokken bij Fryslân, je hebt een netwerk in de provincie en een antenne voor politiek-bestuurlijke verhoudingen 
  • Je bent een verbinder die zich richt op samenwerken en daarbij een brug kan slaan tussen inwoners, overheden en organisaties
  • Je bent het gewend om je eigen werk en dat voor je collega’s binnen te halen en je hebt ervaring in het plegen van koude acquisitie
  • Je kunt toegepast onderzoek uitvoeren, o.a. (groeps)interviews doen, verwerken en analyseren en je werkt gemakkelijk met verschillende databronnen
  • Je hebt academisch werk- en denkniveau en ook het vermogen om de vertaalslag naar de praktijk te maken
  • Je verstaat en spreekt Fries en als je Fries kunt schrijven, is dat een pré
  • Je wilt graag 32 uur per week werken en je bent flexibel als het gaat om pieken en dalen en avondklussen
  • Je bent in bezit van rijbewijs en auto

 

Verder zijn we benieuwd waar jij ons team mee kunt versterken.

 

Wat bieden wij?

Werk je bij Partoer, dan werk je bij een informele organisatie die zijn medewerkers centraal stelt. We vinden kennisontwikkeling, korte lijnen en persoonlijke begeleiding belangrijk en helpen je graag bij het waarmaken van jouw ambities. Daarnaast bieden wij jou een contract voor bepaalde tijd en een plek binnen een hecht team met een no nonsens mentaliteit waar veel ruimte is voor initiatief, afwisseling, flexibiliteit, zelfstandigheid en uiteraard ook veel plezier. 

Interesse?

Ben jij de nieuwe collega die ons team komt versterken? Je kunt je motivatie en cv mailen naar Marjolein Strampel; mstrampel@partoer.nl. Solliciteren kan tot en met 11 augustus 2021. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op maandag 16 en dinsdag 17 augustus 2021.

 

Voor inhoudelijke vragen over de functie kun je telefonisch contact opnemen met Jitske Algra, 

06 11 69 43 08. Voor vragen over de sollicitatieprocedure kun je telefonisch contact opnemen met Marjolein Strampel, 06-27 83 60 06.

Voor meer informatie over ons: kijk op onze website www.partoer.nl en www.breuerintraval.nl

vacature_adviseur_partoer_juni_202162.pdf
Bijlage: vacature_adviseur_partoer_juni_202162.pdf

Ander nieuws